İsmini vermek istemeyen seyirciden iddialar! - Esra Erol'da 15 Nisan 2021

Esra Erol'da

476 B görünümler553

  Esra Erol'da Bugün...
  Muzaffer bey eşi Ayşe ve 3 yaşındaki çocuğunun 4 Şubattan beri kayıp olduğunu yayına gelip yüzleşmesini isteğini belirtti.
  Esra Erol Ayşe Çağlar’ın bulunduğu haberini verdi. Ayşe Çağlar2ın birazdan stüdyoya geleceğini ekledi.
  Muzaffer Bey’in yeri değiştirildi. Esra Erol Ayşe’nin kaba konuştuğunu söyledi.
  Ayşe Çağlar yayına geldi. Ayşe Çağlar, argo konuşmaya başlayınca yayın sessize alındı.
  Ayşe Hanım evde çile çektiğini o yüzden evi terk ettiğini babasının evine değil başkasının evine gittiğini 4 Şubat sabahı çocuğunu alıp erkek arkadaşının yanına gittiğini söyledi. Ayşe Hanım erkek arkadaşı ile telefonla konuşarak anlaştığını kendisinin onu bulduğunu belirtti. Muzaffer Bey eşinin yalan söylediğini yanında bir kadın daha olduğunu onu da ortaya çıkarmasını istedi.
  Ayşe Hanım kaçtığı kişinin kendisine zarar vermediğini bunu kaçmadan önce ona sorduğunu kendisine çok ilgi gösterdiğini çok iyi baktığını ileri sürdü. Muzaffer Bey ise çok iyi baktıysa neden kendi aldığı elbiseler ile buraya geldin sorusunu sordu. Ayşe Hanım dün yayında bahsedilen Saffet adlı kişiyi facebooktan bulduğunu sadece kendisine erzak getirdiğini açıkladı. Esra Erol Saffet ile Ayşe’nin o gün 9 kez telefonla görüşmesini olduğunun altını çizdi. Ayşe Hanım bu konudan Muzaffer’in de haberi olduğunu ileri sürdü. Esra Erol Saffet adlı kişinin erzak getirdiğini doğrulattıklarını söyledi. Ayşe Hanım çok yorulduğunu çok işkence çektiğini keser sapı ile kendisini dövdüğünü babasının git karakola şikâyet ettiğini anlattı. Muzaffer Bey Ayşe’nin yalan söylediğini 8. Ayda kayınpederinin yanında kaldığını eşinin bu ilk terk edişi olduğunu severek evlendiklerini nişan düğün yaptıklarını söylerken Ayşe Hanım erkek arkadaşını bulmasa bile evden yine gideceğini belirtti.
  "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
  Esra Erol'da youtube kanalı
  Abone olun, hiçbir şeyi kaçırmayın!
  bit.ly/38Mlat5

  katma 23 gün önce

  YORUMLAR