Ford Focus | Neden Var? | Ford TR

Ford Türkiye

4,3 Mn görünümler8 036

  Ford Focus’ta Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Şerit Hizalama Asistanı, Yaya Tanıma Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı ve daha birçok özellik, senin için var. Tüm özellikler ve daha fazlası için ford.com.tr
  #GeleceğiBugündenYaşa #FordFocus #NedenVar
  Detaylı bilgi: www.ford.com.tr/otomobiller/ford-focus
  Ford Co-Pilot 360 teknolojileri sürüş deneyiminizi hiç olmadığı kadar konforlu ve keyifli hale getirmek için, gelişmiş birçok teknolojiyi bir araya getiriyor.
  Dur-Kalk (Stop&Go) fonksiyonu ile Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Trafik Levhası Tanıma ve Şerit Hizalama gibi kişisel sürüş asistanı deneyimi sağlayan teknolojiler, ilk defa Focus’ta kullanılıyor ve sizlere daha konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.
  Geliştirilmiş Adaptif Hız Kontrol Sistemi, hızınızı önünüzdeki araca göre otomatik olarak ayarlamakla kalmıyor, Dur-Kalk fonksiyonu ile trafik sıkıştığında otomobilinizi otomatik durdurup yol açıldığında yeniden çalıştırıyor ve yola devam etmenizi sağlıyor. Şerit Takip Sistemi yol çizgilerini izliyor, her zaman şeridinizde kalmanıza yardımcı oluyor.
  Yaya ve Bisikletli Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımcısı, kamera teknolojisini kullanarak önündeki yolu tarıyor, bir araç, yaya veya bisikletliyle çarpışma tehlikesi algılanırsa size uyarı veriyor. Bu uyarıya zamanında yanıt veremezseniz olası bir çarpışmanın etkilerini azaltmak, hatta bu çarpışmaları önlemek için otomatik olarak fren uyguluyor.
  Ford Türkiye resmi TRlocal hesabıdır.
  ▶ TRlocal trlocal.info
  ▶ Facebook FordTurkiye
  ▶ Instagram fordturkiye
  ▶ Twitter fordturkiye?lang=en

  katma 14 gün önce

  YORUMLAR

  1. Soner Çaylıoğlu

   Bu araba King olmuş Baya iyi. 🎖️

  2. Car Studio

   😎💯👊🏻

  3. Walen

   Bu arabayı çok seviyorum

  4. Normal Kanal

   Wooow baya iyiii!!!

  5. abdullah aslan

   Başarılı👍