Dolara Banka Şoku Geliyor!

Avrasya Yatırım

303 B görünümler86

  AKP'nin taktik hatası doları nasıl vuracak? Kamu bankaları dolarda aynı hatayı yaptı mı? Ukrayna krizi ve New York'daki banka davası arasındaki bağ nedir? Para Medya.com.tr Yayıncısı Remzi Özdemir ile kurun geleceğini konuştuk.

  katma 13 gün önce

  YORUMLAR

  1. mehmet bey

   1999 õncesi faiz /80 d😁de bee

  2. joop home

   Çok teşekkür ediyorum hocam insanlar bu sisteme güvenmedikleri için sistemdeki dövizini çekip sistem dışına çıkarttı.Haklılarda millet bankaya güvenip para yatırıyor.tcmb tutup o paranın belli bir kısmını zk olarak bankadan alıp satıyor.yani dth lerin toplamı 230 milyar dolar ise %20 ZK 44 MİLYAR DOLAR EDER.buda bize dth hesaplarında 46 milyar dolar eksi demek. birilerinin canı fena halde yanmış.

  3. Özgür Yelken

   Tamam. Çok düzeyli ve mantıklı yorumlar yapıyorsunuz da, Allah aşkına siz bari atmayın böyle sansasyonel başlıklar. Başlıkla ne alaka?

  4. mihal ertuğrul gülhan

   Eski Ekonomi Bakanı Masum Türker'den çarpıcı rezerv açıklaması: Yurt dışından altınlar Türkiye'ye taşındıktan sonra saldırıya geçtiler

  5. Safiye Arkan

   Bankalarda dövizimizi tutmayıp çekelim diyorsunuz değil mi

   1. Avrasya Yatırım

    Hayır bankalarda sorun yok

  6. Ferhat Şahin

   MB Faiz yükseltirken "ooo bu kadar olmaz" diyenler, meğer Reise rağmen yapıldığını anlayınca "yav iyiymiş Naci Bey, niye görevden alındı" demeye başladı. Çünkü hangi söylem C.Başkanına karşıysa onu tercih eder bu kesim her zaman. Dertleri hep aynı.

  7. Mine Gün

   Bankaların ,Bu kadar denk dolap çevirdiği yerde,parayı dövize çevirip,yastık altı yap.faiz istemiyorum.Kurtlar sofrasından uzak dur!!!

  8. Hakan Kabaahmetoğlu

   Bankacılık sektörü hakkında yeterli bilgi birikime sahip olmadığınız belli açıklamalardan ve üstüne birde çağrıda bulunuyorsunuz. Koskoca bankaların marjı kafasına göremi belirlediğini sanıyorsunuz. Keza kim kime zorla birşey yaptırabilir. Madem politikanın kredi genişlemesi üzerine olduğunu belirtiyorsunuz. O zaman sorarlar teknik bilgisi olana. Banka kar edip sermaye yeterlilik oranını artırmadan nasıl kredi genişlemesi yapabilir? Sizin bahsettiğiniz marjların kar olarak yansımadığını biraz bilanço analizi yapsanız anlarsınız. Maalesef erol taşı eleştirirvari altı boş sıradan bir yorum olmuş.

  9. Ahmet Bey

   uzun zamandir ilk kez tarafgir olmadan, verileri carpitmadan, iskembeden atmadan bir yorum dinledim.. tebrikler

  10. Chan

   Bırakın bu şarlatanlığı tamamen kara tablo çizip AKP düşmanlığından başka bir şey yapmıyorsunuz. İsterse dolar 100 TL olsun biz Reis ile yürüyüşümüze devam edeceğiz gerekirse bir kuru ekmekle yalın ayak genede terketmiyeceğiz resisi. Çünkü terk edersek Allahın gazabı olan CHPKK'nın kucağına düşeriz o zaman dolar kaç para oldu diye düşünmez ABD'nin mandası haline geliriz ortada TL diye bir şey kalmaz.

  11. eylul erun Erun

   remzi abi senin yorumların ve Enver beyin yorumuyla adım atıyorum.Benim için doların yükselmesi önemli ne zaman 9 olur,mesela lütfen abi bize bildirirseniz,seviniriz.,başarılar size

  12. Suat Aygün

   Süpersiniz evren bey teşekkür ederim

  13. Furkan Duman

   Davadan önce bu dolar uzay olabilir

  14. Murat Demiral

   Dolara banka şoku nerde.?

  15. Fevzi SÖZGE

   Hocam mayısta Türkiye Cumhuriyeti Devleti 190milyar dolar ödemesini var merkez bankasında parada kalmadı. Bankalardaki vatandaşı 235 milyar dolar var ona güveniyorlar.

  16. Fevzi SÖZGE

   Halk bankası degil hocap zarrap ın paraların Erdoğan ailesi ile bakanların aldıkları rüşvetin belgesi var ellerinde bakalım yatırımda tayip Erdoğan mallarına blokaj gelecekmiş.

  17. Oktay Atov

   Birçok banka 19 veriyor. Birde günlük faiz verenlerde cuma- pazartesi 3 gnlük faizi veriyor. Nasıl Bilmiyorsunuz bunları. Bi arastırın bence. Bunları bilmeden milleti yanlış yaönlendirmeyin,

  18. Osman İskender

   Sayın evrenbey bir videonda izledim CHP'li vekile çok güzel yağ cekiyordun 2023 deki seçimlerde CHP seni aday gösterir. Bu çektiğin yağ karşılığını alirsinr ben iş adamiyim benim personolim bile senin kadar yağ çekmeyi beceremiyor karar verdim personeli sana gorderip senden biraz ders alsınlar.

  19. Vijdanlı Vatandaş

   Hocam bankaya 1500 lira vadeli dedikleri hesaba yatırıyorum ertesi gün bakıyorum para vadesize aktarılmış. Adi şerefsizler dalga geçiyorlar bizimle...

  20. Amigo BETA

   Dürüst Adamlar Helal olsun Vallaha

  21. Meryemnur

   Smalı bebeklerin Zuzu TV gibi kanallarına Abone olup tedavilerine destek olalım...(hayatınızdaki olumlu değişiklik belkide yaptığınız bir iyiliğin içinde gizlidir)

  22. Mehmet emin Karasu

   Abi aydır sizi takip ediyorum.Gercekten remzi abi ile veya tek olarak bir yatırımcı olarak sizin bize sunduğunuz piyasa olayları ile tabiki kendi tercihlerimle ve sizin yardımlarınızla hic terse düşmedim çok şükür Size çok teşekkür ediyorum.Sağolun varolun abilerim insaallah daha fazla insan ve yatırımcı sizinle tanışır

  23. Ŕűźģáŕ ģűľű

   Çok sıkıldım ve bunaldım.bizler ne zaman refah içerisinde yaşayacagız aceba.

  24. Ŕűźģáŕ ģűľű

   Aceba aklım hala yapamadıklarımda diyor mu ki?

  25. Vefali bir dost

   nedir bu sizin bitmeyen AKP düşmanlığınız ? Bu ülke covid19 salgınında bile Çinden sonra %1.8 pozitif büyüyebilen dünyada sadece 2 ülkeden birisidir. ABD-AB-Japonya vd. gelişmiş ülkelerin milli borçlarının GSMH'ye göre %100-%442 kat fazla olmasına, buna karşın da bizim borç stokumuz %40 seviyelerinde olmasına rağmen, hiçbir ülke bizim kadar dolar ataklarına maruz bırakılmıyor ve suni olarak YÜKSEK SPEKÜLATİF dolar kuru belirlenmiyor !!! Neden bunu kale almıyorsunuz ? Neden okurları yanıltıyorsunuz? Unutmayın ki sadece bizim finansal verilerimizin kötü olmasıyla alakalı değildir bu işler. Yurtiçindeki felaket tellalları da bilerek yada bilmeyerek şu yüksek kur maniplasyonunun içindedir. O yüzden, İçeride de sizin gibi bindiği dalı kesmeye çalışan ve savunduğunuz o iyi partinin 1 fazla oy alabilmeleri uğruna burada youtuber donkişotluğuyla öldük bittik mahvolduk diye felaket tellallığıyla yapmanızı da hesaba katarsak, keferenin ekmeğine yağ sürüyor ve bu ülkeye yazık ediyorsunuz! Nedir bu kin ve nefret? Allah'tan korkun ya! Bu ülkede çok ta güzel şeyler oluyor demek ki, SİZİN ÖYLE VAVEYLALARINIZA RAĞMEN, bu ülke pandemide bile pozitif ayrışmış! Bunlar TESADÜF DEĞİLDİR! Bunu göremeyecek kadar kör müsünüz ? Körler sağırlar birbirini ağırlar misali, kendiniz çalıp söylemek ayıptır günahtır. Kendinize gelin her videonuz gittikçe nefret söylemine dönüşüyor haberiniz olsun. bakarsınız birgün SPK yakanıza yapışır... sonra demedi demeyin...

  26. Murat Sanane

   Cumhurbaşkanımız çok adil ve insanidir. Dünyaca hep böyle bilinmiştir zaten. Çok iyi bir özet. Tebrikler

  27. emin bıçak

   Geçen sene yüzde 10-12den dünya kadar kredi vermek zorunda bırakılan bankalar bugün mevduata yüzde 15-18 oduyorsa yine iyi... Faizin bu kadar oynak olduğu ve reel enflasyonun en az 20-25 bandında olduğu gerçeği de bir kenarda duruyor, bankaların ozsermaye karlılıklari yüzde 10 seviyesinde şu an, aktif karlılıklari ise yüzde 5in altında komik seviyelerde...dolar bazında bilanço karlılıklari son 5 yılda neredeyse yüzde 50 daraldı, halka açık banka bilançoları ortada, inanmayan bakabilir, karlılık anlamında son 5 yılda tabiri caizse bankaların canına okundu, tüm bunlara rağmen kötü gidişatın faturasını bankalara yüklemeniz hiç mantıklı değil, kar hırsı tabiri de iyice moda oldu, ticari işletmeler hayrat degildir, kar etmek için vardır, bankaların fahiş ve haksiz kar elde etmedikleri de rakamlarla ortada, bu soyledikleriniz gerçeklere ve rakamlara aykırı, lütfen popülizm yapmayin

  28. Gülay Özcücecik

   Dogru bir cakal grup var onlari isteseler bulup cikarabilirlet kim aliyor bu dolarlari alindikcada yukseliyor

  29. HuysuzJale

   Cuma günü YKB dan fon alımı talep ettim, İşlemi tamamladım. Bu sabah baktım alınmamış. Para hesabımda.

  30. GÖKHAN

   Dolarınada lanet olsun altınınada lanet olsun yükselmesinede lanet olsun 5 milyonu TÜRKİYEDE 3 milşyonu suri,yede 8 milyon suriyeli hala aylık alıyor yardım alıyor cehennem olsun böyle adalet buna paramı dayanır hangi ökon omi dayanır bu ülkede hayat pahalılığın enflasyonun en büyük sebebi üretmeden TÜKETEN 8 MİLYON SURİYELİ

   1. GÖKHAN

    @Ahmet Türker beni okutan hoca sana bi okusa....

   2. Ahmet Türker

    Seni okutan hocanın

  31. Ahmet Yanar

   Çok doğru. Dolarizasyonun bir sebebi de bankalar. Geçen ay paramı yüzde 18 den faizle bankaya yatırdım. Bu ay 200 baz puan artırdılar. Vade gelince sordum faizi kaç yapacaksınız diye yüzde 16 olur dediler. Zorladım biraz. Tamam yarım puan artırıyoruz dediler. Bu ay böyle gitsin bari deyip kabul ettim. Sonra hesap cüzdanına baktım yüzde 16 yazıyor. Allah belanızı versin dedim içimden. Bu ay gereğini yapacağım. Devlet bankası bu pisliği yapıyor. Bundan sonra hava alsınlar. Vatandaşı aptal sanıyorlar. Efendilik bizde kalsın dedik, yutmuş göründük ama bu küçük kafalı memurlar olsa olsa bankayı sonra da devleti batırırlar. Uyuma reisim. Devlet Bankaları Allah a emanet

  32. KKK. KOÇ

   hariçten gazel okumak ne kolay, Bu iş o kadar kolay olsa her ülke o formülü uygular ekonomik sıkıntı kalmaz. Var mı öyle bir formül?

  33. D.r.

   Dolar yıl sonu 5 tl.15 nisanda cakilacak. Güçlü lider, güçlü Türkiye 💪👏👏

  34. Zeppp

   Hocam şu Ukrayna kelimesini Ukranya olarak bari siz telafuz etmeyin 🤣

  35. Tahsin Şen

   Tabiki 9 yada 10 olucak

  36. Tahsin Şen

   Dolar zaten 850 idi

  37. Hamza Metin

   Devrim bey merhaba,Basel III kriterleri Türk bankacılığını nasıl etkileyecek ? Bu kriterleri uygulamama gibi bir seçeneğimiz var mı ?

  38. İbrahim Sağdıç

   Bendeniz Saman yolu Galaksimizden, ekonomi ve finans uzmanı Yıldız. Türklere tavsiyem, Ekmeğin Fiyatını 10 lira yapın Bakın göreceksiniz ne enflasyon ne işsizlik, ne Diktatör kalır ÜLKEDE.

  39. shit de todos

   tropa da turquia

  40. Mustafa Özkan

   Birinin hayatını değiştirin intihar aşamasında olan biri olarak yazıyorum Öncelikle şu yazacaklarımı herkes lütfen geçmeden okusun 25 yaşındayım ve maddi imkansızlıllar yüzünden sağlığıma kavuşamıyorum, 3 yıl önce çapraz bağ ameliyatı oldum bulunduğum sehir küçük olduğu için fizik tedavım az aldım 3 yıl sonra agrilar basladi kikirdakta kireclenme kontramalazi patella vardi saga yuklenmeyim derkrn 1.5 yıl sola yüklendim spazm gibi birsey giriyor gecmiyor ultrason cektirdim fasyaya baktirdim cikmiyor solun agrisi sagi unutturdu 1.5 yildir evdeyim snaolere bakiyorum sabah kalktigimda yasitlarim evleniyor is sahibi oluyor sadece yurümek istiyorum iyi bir fizyoterapist yasa ortoprdiste muayene olmam lazim imkanim yok cevrem esim dostym sevgilim herkes terketti dostun etrafin azaliyor canima kiyip annemi uzmek cehennemlik olmak istemiyorum lutfen biri sesimi duysun lutfen Derin masaj ve kuru igneleme aldim 500 tl kredi borcum oldu kafayi yiyecem hersey gecmeden biri yardimci oldun lutfen ,,,

   1. white fighter

    Daha çok gençsin bu yaşta bu kadar umutsuz olma her şey geçer düzelir ölüm ne çare ne de kurtuluş değil Allahtan ümit kesilmez sen yeter ki sabret dua et inşallah Allah bir kapı açacaktır

  41. Hayvanların Dostu

   *Selamun aleyküm* *Yüklediğim videolarda hayvanları beslemekteyim* *En son yüklediğim videomda yolda uzanan köpeğin başını okşadığımda kendinden geçip huzur buldu* *Sağlıcakla*

  42. Aslan Aslan

   Unakıtan babalar gibi satarız versiyonu hâlâ devam ediyor.

  43. Mustafa Mazlum

   Teşekkürler. Remzi. Özdemir. Aynayı güzel. tuttun

  44. Muhafazakar Terminatör

   İyi bir borsacı kulaklarına değil gözlerine inanır

  45. kemal çalışkol

   Bankalar bu günlerde köpeksiz köy buldular değneksiz geziyorlar.Şımarıklar..

  46. Hasan Akbaş

   Bide düşecek değinde alalım

  47. Erhan ilter

   Hocamiz cok guzel konuşmuş

  48. Cengiz Özdelice

   MATAMATİK BİR YASADIR..YALAN SÖYLEMEZ... YANİ SEBEP-SONUÇ. OLAYLARI BU MINVALDE OKUYORSUNUZ.. BEN BU PENCEREDEN BAKIYORUM.. OKUMALARINIZ DOGRU CIKIYOR..

  49. Gökhan EGE

   10 milyar dolarla koskoca ülkenin kaderi belirlenebilecek hale geldiysek, yuh olsun. Ey tayyip, bırak dış güçleri iç güçleri, artık yemiyor kimse palavralarını!

  50. Dnz.&3

   Video izlemeye usenip yorumlarda altin ne olacak diye arananlar butonu

  51. Erdoğan Suna

   Türk vatandasıyım artık türk bankasına para yatırmıyorum en güzeli yurt dısı yok o dustu yok o indi devlet yastık altı malınızı cıkarın dıyosa konu vahımmm

  52. Emir-Ullah TŞR

   AKP'nin taktik hatası doları nasıl vuracak? Açıklama kısmına bu şekilde yazan adam ekonomist değil algıcıdır. Bi kez de doların düşebileceğini söyleyin , hep dolar 10 tl görecek battık falan filan...

  53. İsmail Keyvan

   Büyü bozuldu büyü bozuldu

  54. degişim medikal

   Düzgün yorumlarınızı çok beğendim ve tekrarını ilgiyle izleyeceğim. 👍🙋🏻‍♂️

  55. Burhan Yavuz

   👏♥️👍

  56. 08fORSA

   Biraz daha fazla reklam ilave etsen daha iyi olur!?

  57. Ebru Sağlam

   Arkadaşlar lütfen Berra Akyüz, Asele nefes, Ayaz bebek, zuzu TV, Asrın efe Gülkan, Roza arı sma tip 1, sma tunar, Havva dilekli, sma rüzgar, Enis Talha yeşil, muhammed Ali yaşasın, Abdullah nefes ol, didem sma tip 1, defneye nefes ol, yağız Alp yürürsün diye, çınara umut ol, Ahmet Alp güven, Furkan Demir sma, duru için, zenta zolgensma baby bebekler sma hastası onların videolarını izleyerek ailelerine yardımcı olur musunuz"'

  58. Ebru Sağlam

   Arkadaşlar lütfen ırmak a nefes ol, sma denize damla, Mustafa yağız gülmez, sma Ebrar Toktaş, Aren sma tip 1, Arele umut ol, Kürşad Ömer gece, mirhana nefes ol, Abdülkerim fındık, İshak kalaycı, Alara şahbaz, Ali Osman, Ebrar yaşasın, Eymen nefes alsın, Meryem acar, nefese nefes ol,saving yiğit, smalı Talha Hamza Karaca, Sofia deniz şen bebekler sma hastası onların videolarını izleyerek ailelerine yardımcı olur musunuz'"

  59. Nisanur Uçarkuş

   Remzi beyin görüşleri çok değerli bizler için çok teşekkürler 🙏🏻

   1. Meki KÜPELİ

    Generallerin sesi neden çıkıyor aca

  60. Özlem Şimal Uçarkus

   Bilgileriniz bizler için çok değerli 🤗

  61. Hatice Nur Uçarkuş

   Emeğinize sağlık çok güzel bir yayın olmuş 😊

  62. Fatih Demirkaya

   Mevduat faiz oranı 18 den başlıyor. 20 nin üstünde kredi faizi görmedim. Varsa batma ihtimali yüksek müşteriye vermiştir. Geçen sene bu dönemler kamu bankaları yıllık 7,5 dan 250 milyar TL 3 yıl vadeli kgf krediis verdi. Ona ne diyeceksiniz

  63. Berat Oflaz

   Mevduatta tl de bir miktar param vardı heray takip ediyordum bir takip etmedim şaka gibi %14,5 dan faiz bağlamış şaka gibi dolar almadık diye bin pişman oldum!!!

  64. Su Su

   ❤️

  65. ECE GÜZEL

   trlocal.info/u/video/aGxkarTFyWm4hZY

  66. Özcan Yürük

   👍👍👍👍👍👍👍

  67. Benyay Demir

   Yani dolar.cikacak

  68. yasin gumusoglu

   Bilginize ve Emeğinize sağlık

  69. Şeref Yavuz

   Remzi bey çok doğru konulara işaret etti . Şahsen bendeniz bankalarla aynı sorunları yaşamaktayım.

  70. Sonsuz Sınırsız

   Remzi abi ne yaaa köy kahvesinde gelecek yılın hasadını mı konuşuyorsunuz 🤣🤣🤣 Gözlüklü amma kırosun !!!

  71. Süleyman Yrl

   Sizi tebrik ediyorum 🙏🙏

  72. Ahmet Faruk

   Piyasayı manipüle etmeğe devam edin sizin içinde devlet gerekeni yapacak üzülmeyin

  73. ••

   AH BARTY GİDECEĞİNİ ANLADI, ÖNÜNDE 2 YIL BİR ZAMAN KALDI, O YÜZDEN BU ZAMAN ZARFINDA NE KADAR HÜPLETEBİLİRİM ONUN HESABINDA, AYNI HATALARI BİLE BİLE YAPMIYOR, BİLE BİLE AYNI YÖNTEMLERLE CEPLERİNİ SON KEZ DOLDURUYORLAR, CENAZEYİ BİZE BIRAKIP NAMAZI BİZE KILDIRACAKLAR, YASI BİZ TUTACAĞIZ, CEREMESİNİ BİZ ÇEKECEĞİZ, SEFASINI ONLAR SÜRECEK 👍

  74. Ihsan Atac

   Dolar yükselince seyi kalkan ekonomistler sadece turkiyede yetisir.🤣🤣🤣

  75. Cemal Tasyurt

   1.2 banka sadece yüzde 17..18 veriyor oda sadece bir aylık biz şu anda 840 larda dolar almışız birde ekonomi yönetimine kimse güvenmiyor güven vermiyor rakamlarla oynuyorlar

  76. Radiologic

   özellerde faizler 19larda devlette 18lerde.

  77. Radiologic

   dolar satanlar sakın mb başkanını göreven alınacağını önceden haber alıp 7.20den dolar toplayanlar olmasın.

  78. Bünyamin Turan

   Doları daha da yükseltecekler. Hükümet artık Avrupanın Çini olmak istiyor. Zaten fark ederseniz Apple hariç tüm telefon şirketleri fabrika açmaya başladı. Çinden ulaşım uzın ve masraflı olduğu için Türkiye hem nüfusuyla hem ucuz işçiliğiyle fırsat. Ama bu geçiş sürecinde olan bizlere oluyor. Ani çıkışlar ve inişler üstüne pandemi halkı zedeliyor. Umalım da işsizlik ve enflasyon bitsin,bu doların düşmesinden daha hayati.

  79. Kemal İşleyen

   Evren bey bu remzi bey var ya dolar 6.5 olacak diyor du bir ay önce

  80. İsmail Ergin

   Bankalar son iki yıldır böyle yapıyor..

  81. Erdoğan Genç

   Bankalar baktı dolar veriyormu banka üzerinden alınan doları baktı olarak almamız sorun olmaz mı şu sıralar

  82. Resit Sinaci

   Şimdi baktım,para vade %15.50,ama kredi % 27 faizli

  83. Sakir by

   İyiki varsınız 👏👏

  84. nane limon

   izlemek için vaktim yok. dolar için kısaca ne yorum yaptılar ? dinleyen biri yazabilirse sevinirim

  85. Uğur Kıcanaoğlu

   İşbankası 04 Nisan 2021 pazar günü 1 euro satış kuru 9.85 tl göstermesine rağmen 10.55 tl ye satıyor.Vatandaşı dolandırıyor.

  86. En Kral

   Ağzına sağlık

  87. angelturkey

   Halen daha akp nin doları düşürmeye çalıştığını düşünen, daha doğrusu düşürmesini isteyenler var. Alakasız, akp dediğin kendisi dolar lobisidir.. Tüm mal varlıkları dolardır. Bir ülkeyi en güzel müteahhit cuntası ile kol kola 25 er yıl geçiş garantili batırma planını görmemek de ne bileyim ...

  88. ÖTV nin KDV si

   Burgan Bank şuan %19 faiz veriyor

  89. mu do

   % 19 hoşgeldin faizi verdiğini iddia eden bankalar yalan söylüyor.150 bin tl ye kadar 5 bin tl yi 150 binden sonra 7500 tl yi vadesizde tutuyor.yani gerçekte %19 faiz vermiyorlar.

  90. fikret bayram doganlar

   Emeğiniz için çok teşekkür. 1 tek kişi her şeye karar veriyor! O tek kişinin bildiği tek şey: Dolar kuru yükselirse oy kaybederim! Maalesef Türkiye'nin tek oyun planı bu!

  91. Mehmet Altınsoy

   Bos konusular gine

  92. Bill Rock

   Bu yorumcu adamın you tube kanalı varsa onu biri yazsın şu bizim varoş bebesinden kurtulalım Adam firavunnn dedi yag 🤣🤣🤣

  93. İstanbullu34 İstanbullu34

   ABD Fed para 1.9 trilyon para basıyor bunu 5 trilyon yapacakmış toplamda enflasyon oluşturmaya çalışıyor ama ne hikmetse dolar çıkıyor

  94. Ali Veli

   Faizciler..dolarcılar..oh.bir.gecede..istedigi.kadar.para..hepsi.para.kazanıyor...sonra.bodura.şekeri.cekiyor..haram.yaramaz..bile.bile.kriz..oyun.içinde.oyun.

  95. Tuncer Demir

   Merhaba Evren bey, Bu ülkede vatanini gerçekten seven insanlar, yok denecek kadar az. Gelsinler avrupaya milliyetcilik nasılmış görsünler. Sevgiler.

  96. Nazan Apaydın

   kuveyt turk marj aralıgını 2 tl cıkardı gumuste.. hafta ıcı maks farkını 0.70 kuruş yaptı buradan bende hocama tesekur ederım ve benımde tepkim bankalar soyuyor ınsanları devlet yetkilileri bu konuda vatandaşa yardımcı olmalı hemde ivedi şekilde.

  97. Fikret Camci

   TEŞEKKÜRLER ÇOK VERİMLİ BİR YAYIN OLMUŞ

  98. mehmet yıldırım

   LÜTFEN Halka arzlarda EŞİT DAĞILIM Bunu dile getiriniz.

  99. Ali Canbay

   Satamadık biz baktık makas aralığı çarşamba gecesi 8.50-8.0 lira kadar açılmıştı şaka gibi. Sermaye kontrolü gelmiş fakat direk bir isim yok ama

  100. Kerem Hüzmeli

   Ya şu avrupalı faizcilere çakal leş karası diyorsunuz ya bizim millette al sat yapıp kazanmaya çalışmıyor mu yani adamlar zararına mı çalışsınlar 18 milyar dolar gelecek BURDAN giderken 15 milyar dolar alacaklar bu aptallığı neden yapsınlar adamlar bir kere zarar etti mi bundan sonra onları zor çekersin bu ülkeye Norveç bankası artık yatırım yapmayacaz diyorlar