• 100
 • 42

YORUMLAR

 1. Ciktik Acik Alinla 10 Yilda Her Savastan

  yargiyi 2010 yılında tamamen hükümetin eline verenler büyük ihtimalle bu derin yapı. sumuklu mendilden keramet bekleyenler degil..

 2. K. B.

  Uygurlarin zulümünün bitmesi Kurdlerin üzerindeki zulümün bitmesiyle dogru orantilidir! Kuzat, gelin K+rd haklarini da savunun, ki siz de haklariniza kavusasiniz. O uygurlar Kurdsitan'a siginmis olsalardi, Kurdler onlari asla iade etmezlerdi. Ayrica Uygur kelimesi Kurdcedir! Uyyy-Gur: uyyy kurt anlamina gelir ki oralara Kurdistan'dan göc eden bu insanlar ilk zamanlar karsilastiklari kurt sürülerinden cok korktular ve bu isim ortaya cikti. Yani bütün insanlik (hic olmazsa büyük bir cogunlugu) Kurdlerden türemistir. Uygurlular da bu milletlerden biridir.

 3. Fener Bahce

  Beyler fetullah gülende Alevilerin işe alınmaması için vargücüyle çalıştı.Oğlum Alevi diye 5 defa yargı mülakatından elendi.

 4. Taner Kırcılar

  Türk milleti uyutulup nasıl milli servetleri çalınıyor öğrenmek istiyorsanız bunu yapın. 1) Google veya youtube kanalına: Muhsin yazıcıoğlu "Toryum " 2)Google veya youtube kanalına: Türkiye de bulunan 120 trilyon dolarlık "Toryum " 3) Google veya youtube kanalına: 8 gram toryumla 100 yıl çalışan araba ( Aselsandaki 8 mühendisin başarısıydı fakat 8 i birden intihar etti fakat nasıl intihar etmişler Google veya youtube kanalına bakın). 4) Google veya youtube kanalına: Engin Arık " Toryum " yazarsanız bu insanlar niçin öldürüldüğünü anlarsınız. "Toryum " Saygılarımla.

 5. Taner Kırcılar

  Türk milleti uyutulup nasıl milli servetleri çalınıyor öğrenmek istiyorsanız bunu yapın. 1) Google veya youtube kanalına: Muhsin yazıcıoğlu "Toryum " 2)Google veya youtube kanalına: Türkiye de bulunan 120 trilyon dolarlık "Toryum " 3) Google veya youtube kanalına: 8 gram toryumla 100 yıl çalışan araba ( Aselsandaki 8 mühendisin başarısıydı fakat 8 i birden intihar etti fakat nasıl intihar etmişler Google veya youtube kanalına bakın). 4) Google veya youtube kanalına: Engin Arık " Toryum " yazarsanız bu insanlar niçin öldürüldüğünü anlarsınız. "Toryum " Saygılarımla.

 6. Nazim Tasci

  AHİM SESSİZ kaldiği hükuksuzluğa adeletsizliıe eşkıya haydut yönetimin itirafidir

 7. Nazim Tasci

  AKP ve AHİM ARASINDA gezli bir masa olduğunu düşünüyorum

 8. Alaattin Karhan

  Lider seçimle iktidara gelir diktatör seçimle gelmez darbelerle gelir Atatürk seçimle iktidara gelmemiştir 1950 ye kadar tek partili sistem sevsen de vereceksin sevmesende ondan sonra darbelerle gelmişlerdir halk bunları istememiştir sevmemiştir Tayyip Erdoğan' 18 yıldır bütün seçimlerde birinci çıkarak gelmiştir kimmiş diktatör

 9. AYFER BaşTacı

  İŞTE ŞŞMDİ ADAM GIBI ADAMSIN SYN VEKİLİM. HELAL SÜTÜNÜ ANNEN ANNELER SANA SÜTÜNÜ SANA VE GENEL BŞKNA HELAL ETMİŞTİR CEMAL ENGİN YURT KONUŞMASI ÇOK HOŞUMAGİTTİ MİLLETTN HELALLİK DİLİYORHELAL OLUN ENGİN VEKİLİM Bu İLKENİN FAKİRİ YOKSULU ASKERİ ÜCRETLİSİ İÇİN UNİ VERSİTE MEZUNLARI İÇİN 3MİLYON GENÇLERİ ÜLKEDE GÖRMEZLİKTEN GELEN ASKRİ ÜCRETLİ IKI BAYRAM IKRAMIYESİ VE HER ÇOCUK BAŞINA 150TL MAŞÜNA YANSITILACAGINI AÇIKLA EY MUHAEFET SATILAN FABRİKLAR KAMULAŞTIRILCAK KÖPRÜ OTOYOLLARI ESKİ KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETİ NEYSE AYNI OLUCAK ONU SÖYLE YIN DEVLET HERŞEYİ GERİ ALMA GÜCÜNE SAHİPTİR UNİ MEZUNU HİÇ KİME İŞSİZ KALMIYACAK KAMUD 60YAŞINDA KİMSE KALMIYACAK YENI BEYINLR TZE FİKİRDÜŞÜNCELER DEVLETTE EĞİTİMLİ KÜLTÜRLÜ GENÇLIK HAKŞM OLUCAGINI SYLEYIN O 5Lİ ÇETELERİN BÜTÜN MAL VARLIKLARI KMULATIRLCAGIMI SÖYLEYIN

 10. Dilek Yildirim

  Geçmişten bu yana doğu anadoluda güney doğuda nice insanlari kaçırıp işkence etiler asit kuyularına atılar öldürdüler hiç biriniz çıkıp dedi mi o insanlara neden bunu yapıyorsunuz şimdi sizlere dokununca mi sesiniz çıkıyor. Allah'a nasıl hesap vereceksiniz acaba??

 11. Yoru no Tenshi

  ya adam niye türkiye ye getirsin isteyen man adasında vergi cennetinde işler yapar isteyen başka bir şey milletin parasjndan size ne

 12. doğan atılgan

  Çıplak arama vardı. Yapanların ve yaptıranların Allaha belasını versin.

 13. Akin Dincer

  Herseyin hayirlisi.

 14. Adem İMAMOĞLU

  2016 yılında malum olaydan 1ay sonra yandaş bir kişinin dediği şey “kamudan o kadar alan açıldı ki adamı olan hemen gitsin atanmaya baksın”

 15. Yunax ak

  Slm güzel insanlar

 16. istanbul34 34istanbul

  Beni sokmayan yılan bin yıl yaşasın kafasında olan ve maddi manevi bir çok konuda keyfi yerinde olan bütün erdoğan ve akp aşıklarına diyorum, siz neden kendinizden başkalarına acımıyorsunuz, siz insan değilmisiniz.🤚.

 17. Şeyhmus Taş

  Bana dokunmayan yılan ... hikayesini bırakmalıyız...mesela sağ sol değildir.

 18. Mesut Parlak

  Gidecekler Ülkeye verecek Katacak bir değeri olmayan AKP ve reyiz 😆Artık anladılar

 19. güven yurtseven

  Breaking bad de para aklamak için oto yıkama açma bahanesi geldi .

 20. şahin gören

  Erkam bey haftalının analizi inciler ne oldu neden bitti

 21. Kadim Kan

  guzel insanlar....

 22. Nazim Tasci

  AKP IKTIDARI Iktidarini kaybettigi an itibariyla hic bilinmiyen mechul cinayetler Eskiye Mafya Haydut iliskileri gün isigina cikacak, AKP nin korkusu iktidardan dustugu gün itibariyla, cok agir sekilde yargilar basliyacak, dosyalari suc dolu yöneticiler yürt disina kacmaya calisacaklar mechul cinayetlwerin failleri,mimarlari eskiyalari, Devlet TV larinda halkin karsisina cikarilacaklar, kiyamat kopmak üzere.

 23. Asli Lara Braden

  Efe Hoca nin sondaki cumleleri ycxttxvutxuvtxvutxcycy

 24. Onur Kayaaltı

  Haram zehir zıkkım olsun ,gün gelir de bunun hesabını sorar bu millet

 25. Hayri Demirkaya

  Süper ÜÇLÜ bir arada, zevkle izlenir.. Değerli Timur SOYKAN'ın "BARONLAR SAVAŞI'NI" henüz bitirdim.. Çok KORKUÇN VE UTANÇ verici bir SARMAL içinde yaşıyoruz..

 26. Kenan komutan

  Tek çaremiz Joe Biden. Bize ordan az demokrasi versinler

 27. Amcaoglu

  Ne hikmetse türkiyenin fakir bölgesinde deprem oluyor kör olasica gidip Sarayin altindan gecmiyor böyle sansmi olur arkadas ya

 28. Zehra Kartal

  Seni gibi adi bir insana nefes tüketmektense yühdiyorum sana

 29. ulaş cömert

  Sırrı Süreyya Önderin cok güzel anlattigi bir hikaye var dinlemeyenler mutlaka dinlesin.ne diyor hikayede once ermeniyi dovdurmuyecektik.

 30. Kenan komutan

  Feto talking

 31. Tevfik Bey

  Evet zulüm var zalim çok Allah sonlarını getirsin. Ama bir yandan da Efe Beyin söylemlerimden ders çıkarmam lazım. Zamanında acı çeken zulme uğrayan insanlardan haberim bile yokmuş benim Türkiye'de. Cumartesi anneleri yıllarca evlatlarını aramış Kürtler Aleviler Ermeniler acı çekmiş. Şimdi de biz acı çekiyoruz. Empati yapmanın zamanı. Allah hatalarımızı bağışlasın ileride başka yanlışlar yapmamıza müsade etmesin.

 32. şeyma sügen

  Aah aah Erkam Bey ne zaman biter bu zulüm... üzülmekten artık kemiklerim ağrıyor...

 33. Zeynep

  Yürek mi yedin yiğidim buraya çıkmış cumhur başkanını gömüyon 😆😁😆😁

 34. Cebo_on60fps

  Değerli kardeşlerim şu cahil aklımla hep demişimdir icimden bunnar bibirini sevmezler mutlaka şahsi cıkarları icin beraberdiler ortalık karışınca akıllısı artadan kaybolacak mhp liler 12 eylül öncesi gibi hem ölecek hem öldürecek bence mhp liler aklını başına alması lazım bir gün yine aldatanlar aldatıldık derler işin icinden cıkarlar. Olan size olur unutmayın örnekleri yaşandı cünkü

 35. Deutschland Türkei

  Ooo cevheri abi ...

 36. Ibrahım Bykts

  Bazi Suriyeliler gibi namussuzluk yapmayın.yıllardır burdasınız namusunuza size karşı en ufak bi saygısızlık etmedi türkiye vermezse sizi istediği kadar anlaşma yapsınlar

 37. Fatma Aygun

  O musluktan benim evde var bardakta her evde var kenarları altın yaldızlı.. altın değil kardeşim . Uydurmaninda böylesi 😂 klozete altından miş hatta borularda diyeceksiniz utanmaz arlanmaz insanlarsınız benim ülkemin başkanına kim olursa olsun beş tepede oturmak yakışır orası devletin malı Erdoğan üstüne zimmetlemedi bunu anlayın artık Erdoğan çok çalıştı fakirin garibanın hep yanında oldu . Millet o yüzden seviyor hatri sayılır hastaneler havalima ni yollar parklar . Kütüphaneler adliye sarayları sihalar silahlar yaptırdı hepimiz şahidiz adam yüzde 52 le geldi darbeyle de deviremediler ölümüne reis canim benim. elini şakirdatsa hepimiz hazırız . Katardan urdunden kahireden azerbaycandan filistinden canını vermeye hazır insanlar var bu ümmetin tek umudu Erdoğan kudurun .. kasetçi . Vidyocular sizi😝

 38. Esma Yıldız

  Merak ettiğim şey şu: neden daha önceki kaçırmalarda böyle bir basın toplantısı olmadı, neden bu kadar kısa süre kaçırılıp bırakıldı ve neden diğerleri gibi polis merkezinin önüne atılıp tutuklanmadı. Bu biraz farklı bir kurgu gibi geliyor. Farklı bir amaç, bir plan mı var bunun arkasında acaba?

 39. EWÎNDARE EHLÎBEYT

  SEYYÎD RIZAY'A HAÎN DÎYEN HAÎNÎN TA KENDÎSÎDÎR. KÜRDÎSTANA GEL, YARDIM ÎSTE, HER YARDIMI GÖR, SONRA GÜÇLEN, KATLÎYAM YAP, FÎTNE FESAT ÇIKARIP TUZAK KUR. SONRA ŞEHÎT'LERE HAÎN DE. MONGOL BÖYLEDÎR ÎŞTE. AĞ AĞ MERWANÎ DEVLETÎ! BUNLAR SENÎN AHMAKLIĞININ BÎZE BIRAKTIĞI MÎRAS.

 40. Nurcihan

  Türkiye hiç bu kadar adalet ve demokrasiden uzaklaşmamıştı....

 41. Nurdane Mn

  Gezı olaylarında,cumartesı annelerındekı görüşünüze çok doğru söylüyorsunuz,bırlıkte olmak hareket etmek çok onemlı,ama ınsanımız ne kullanıyor ne ıcıyorlar bılmıyorum,bu kadarsa olmaz diyorum.😢

  1. Balikci 1683

   Her kesime diğerlerinin hatalarını gösterip biraraya gelmelerini engelliyorlar.Kendini bir kesimden gösterip diğer kesimleri suçlayanlara dikkat.

 42. KINALI KUZU

  Allah sizden razıolsunn 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 43. Yusuf Eryaman

  bu arada bu kanal nite türkiyede kullanılmıyor ? kimin çocugusunuz lan siz

 44. Ramazan TÜRKHAN

  Atatürk'ün hiç bir rolü yoktu Hatta haberi de yoktu katliamda 13000 kişi öldü... Atatürk Cumhurbaşkanı idi ama çok uzaktaydı arada en az 1000 kilometre vardı

 45. Mehmet Ali Karaman

  VALLAHI KARDESLER Sahzim Cennet Vatanimizda Arsiz. Mafya. Polis Mit. Karisik Bir Durum Gormuyor Bakin Ne Guzel Yasayip Giderken Nerden Cikariyorsunuz Apuk Sapuk Cinayet Hirsizlik Gasp Gibi Acayip ISLERI BEN BOYLE ISLERIN ARTMASI ICIN ALLAHA DUA Ediyorum Sizler Ise Elestiriyorssunuz INSALARIN Hak Ettikleri Gibi Yonetilecegini Hepimiz Biliyoruz ALLAH BENIM Gibi Sahtekarlarin HAK HUKUK Tanimazlarin Basindan Boyle OLUMSUZLUKLARI Eksik Etmesin INSALLAH. AMIN

 46. Dilbirîn Haco

  Merak ediyorum. Bu zulüm Kürtlere karşı, Kürdistan'nın dört bir yanında kalacak şekilde devam etseydi dikkatinizi çeker miydi? Arsız diye tanımlama ihtiyacı duyar mıydınız?

 47. Nazmi Bol

  .

 48. Mamhoste Mam

  Bu arada Efe Çaman beyin Kürtlerin sorunları ve taleplerine demokratik çıkışlarına kendi ifadesiyle cemaate yakın kişilerin hala evet evet hala tepki gösteriyor olmaları da ayrı bir ARSIZLIK!

 49. Mamhoste Mam

  Bu sistem 100 yıldırdır ötekilere karşı ARSIZ! Sizler sistemin "yeni ötekileri" olduğunuz için öyle öyle zannediyorsunuz. Şimdi daha diye başlayan cümleler daha önce bu zulme maruz kalanları incitiyor bilesiniz. Bunu tümden çözecek olan şey ne peki? Sistemin tüm ötekilerinin ve kımızı çizgilerinin birlikteliğidir.

 50. İsmail Cavga

  Ülke muhaliflerinin Empati yapmaya ihtiyacı var. 1998 yılında Trabzon da Muhalif yapılarla blr araya gelerek EMPATİ GURUBU nu kurmuştuk. Bu gurup 2005 e kadar devam etmişti. Empati Gurubumuzun programlarına Akın Birdal, Yılmaz Ensaroğlu, Doğu Ergll, Hrant Dink Mehmet, Ahmet Altan Kardeşler Ayhan Bilgen , Besim Tlbuk, Mehmet Bekaroğlu, Nuray Mert, Cengiz Çandar, Mete Tunçay, Ayhan Aktar, Nazlı Ilıcak, Hasip Kaplan, Mehmet Ali Talat Kıbrıs eski Cum. Başk. Ayşe Hür, Mehmet Barlas, ve daha bir çok adını saganadığım birçok farklı görüşlerden aydın demokrat, sol sosyalist, Alevi, Hristiyan, Ermeni, Müslüman, ateist düşünürler katılmıştı. Bu aydınlar farklı gün ve Trabzon a gelerek etkinlikler yapmıştık. Şimdi daha çok de demokrasi ve empati zamanı.... Not: Milliyetçi, ya da Atatürkçü cenahtan davet edildiği halde gelen olmadı. Bizim vatan hainleri ile, ülke düşmanları ile bölücülere işimiz olmaz, demişlerdi. .

 51. Kani Sancak

  BU MILLET.REGIDIMIZE DIKTETOR DIYOR ACABA DIKTETOR OLAN BIR ÜLKEDE BOYLE KONUŞA BILIRMISINIZ BU REGISIMIZ ÜLKEYÖEMMI URAŞSIN.BU MILLETIM DEDI KODUSUYLAMI ELBET BILIYORUZ CEKEMIYORLAR.CEKEMEDIKÖERIDEMDE KÖPURUYORLAR ULKE.YONETMEK KOLQY.DIYIL

 52. İsmail Cavga

  1990 lı yıllara döndüğümüzün resmidir. Artık ne hukukun devletinden ne de adaletinden bahsedebiliriz. Devlet kendine göre bir hukuk blr adalet uydurmuştur. Korkuyoruz, yarın şıra blze de gelecek, tüm AKP, MHP muhaliflerine gelecek.

 53. Kani Sancak

  DIŞARDAN OLSUN ICERIDEN OLSUN COK REGISIMIZIN ÜZERINE GIDIYORÖARDA REIS TINLLAMIYOR BILE

 54. A Muslim

  A: Biz görünmeyenleriz B: Allah sizin yüzünüzü silip attıysa biz ne yapalım (4/47)

  1. Hacer Tekbas

   Biz gorunmezleriz,ama Allah sizi görüyor

 55. fuat türe

  Devletin görevi halkının can ve mal güvenliğini sağlamak değil mi. O halde görevini yapmıyor demektir.

 56. Her Telden Caliyoruz

  ALLAH TÜRK‘ü KORUSUN !! Cünki Türk bile Türk‘ü korumuyor artik..Allahim sen sahip cik soydaslarimiza..

 57. Kaya Kaya

  Evet muhterem hocanız fetullah gülen efendi haşaşi başı bunlarda arsızlar başı.

  1. Balikci 1683

   Ahiret inancınız var mı bilmiyorum.Hashaşi demek afyonla uyuşturulmuş katil demektir.Hayatında uyuşturucu kullanmamış ve cinayet işlememiş birine bunu söylemek,iftira etmektir.Kimsenin cehenneme gitmesini istemem.Bu yanıtımı okuyorsanız ölmemişsiniz demektir,Tevbe edin ve bir daha yapmayın.Allah c.c. Gafur'dur.Her tevbeyi kabul eder.

 58. BARAN DİCLE

  Davutoğlunun torosları

 59. exa ozkan

  Perincegi gereginden fazla abartiyorsunuz. Yapilmasi gereken onu gundeme tasimamak ve onem vermemektir......Saray bu adami kullaniyor hepsi bu kadar....

 60. Yakup Ymnci

  Sayin Erkam Tufan bey Cevheri Güven bey. M.efe Caman bey, cok teşekkür ederiz harikasiniz.

 61. Yakup Ymnci

  Saraydaki ac arsiz hirsiz Retö RTE doymadigi müddetce bu zulüm böyle sürecek. Malesef muhalefet bile korkup susuyor.

 62. MURO MURO

  Merhaba, Guzel konusuyorsunuz olmasi gerekenler konusunda ama su an Turkiye’de yonetimde Feto olsaydi, diger kesimlerin hali farkli mi olacak zannediyorsunuz. Biz sosyal demokrat bir aileyiz ve babamdan kalan arazilerle ilgili tam 10 yil mahkeme kapilarinda surttuk ve O Hakim bile bile ve zevk alarak bizi tam 10 yil ugrastirdi cunku bizim sosyal demokrat olmamiz belki de hosuna gitmedi “Dur sunlarla biraz oynayayim dedi” cunku yasalar ona babasindan kaldigi icin. Ama 15 Temmuz’dan sonra iceri girdi ve hala icerde. Bize zulum etti de ne oldu, simdi de kendi zulum altinda. Onun basina gelene sevindigim icin bu yaziyi yazmiyorum. Bizim gibi ulkelerde “Bal tutan parmagini yaliyor” sonra iskembeyi kubradan bol bol salliyorlar “ Vatan Millet Sakarya” yada “Yerli ve Milli” . Vatanini miletini yerli ve milliyi dusununler kendi insanina zulum edermi kucuk cikarlar icin ( Koltuk, servet veya baska arti degerler ) icin o degerleri satip memleketini ve insanlarini ucuruma surukler mi? Feto’ye hizmet eden nereye hizmet ediyor Amerikaya degilmi? Biz kimiz niye Amerikaya hizmet ediyorlar. Basit Cikarlari Ne??? Unvan, Koltuk, Is, Para, cocuklarinin gelecegi, belki servet. 5000 yada 7000 yillik Turk tarihini kirletmeye deger mi? Sonunda yine biribirimizle basbasa kalmiyacakmiyiz bu kadim Anadolu topraklarinda.

 63. Kutlu Duranoglu

  Emeğinize sağlık. Mehmet Efe hocaya da teşekkürler.

 64. Private Mail

  Her zaman diyorum, Yüce insan, Deha sahis Atamin sayesinde bizler bu ihvancilardan kurtulmanin bedelini asla ödemedik ve Atami halen anlayamiyoruz. Ülkemizi mahv ettiler kendi seriyat hedefleri istikametinde. Halk zulüm yasamak zorunda ki yönetmesi kolay olsun! Demokrat insanlar olarak bu ihvancilardan kurtulmanin bedelini ne kadar erken ödersek o kadar erken kurtuluruz, bu bedeli AKEPE seytanlari almadan, gönüllü sekilde cehennemin dibine gitmeyecekler! Adeta, demokratlar asla girisim yapamamasi icin hazirliklar son surat yapilmakta ama halk bunu görmemekte inatci. AKEPE kayip ettigi an TSK mümimatlari ile sokaklara cikacak! Bu günler uzakte degil, amaclari kendilerinden olmayanlari ezip gecmek. Tekrar OHAL ilan edilerek kiraliyeti de kurar ve türk halki ebediyen bu diktatörlügü yasamak zorunda kalacak. Kendi secmenleride dahil. Kuzey koreada gibi günde 150 gram piric ile yasamak zorunda kalacak halk! Köle gibi ezilecek ama halen secmenleride muhallefette anlamiyor.

 65. Ertan

  gorunmez degil alcaksiniz, gorunmezliginiz korkakliginizdan kaypakliginizdan

 66. Özkan Gökce

  Ali tararın suçunu açıklayın. O kahraman onur intiharı yaptı. Sebebini aciklayin

 67. Özkan Gökce

  Kac para alıyorsunuz vatanı satmak için. Allah aşkına. Nasil vir paradır bu sizi köpek etmiş

 68. non finito

  Eşkıyalar şehire inmiş.

 69. Atife Odabas

  Bended HIC KIMSE MASUM DEGIL NE YAZIK KI. ISTE O YUZDEN BIZ kaybediyoruz, HEP zalimlere kazaniyor...

  1. Balikci 1683

   Bu noktaya gelmişseniz,diğer kesimlere destek olunuz.

 70. Suat bozacı

  Kanal görünmüyor neden?

 71. Selviye Koc

  Iyiki varsinız

 72. Nifli

  Çok müthiş analizler

 73. Ismail1970 Japan

  Mrb iyi yayinlar erkam bey sizin program larini hic kacirmiyorum ozellikle cevheri beye cok tesekkur ediyorum mesajima dondu bizim maduriyetimizi dile getirdi saolsun Edinburgh dan slm lar

 74. Hüseyin Erol

  kayıtsız kalanların en büyük bölümü, chp seçmenleridir. Kayıtsızlıkları konusunda diğerlerinden çok daha günahkardırlar.

 75. tuğrul özel

  Askeri okulları, askeri hastahaneleri, ordunun geleneklerini bitirmek için bahane oldu bu iş.

 76. Nifli

  Erdoğan kandırıla kandırıla,kandırmayı öğrendi.Şimdi ulusalcıları kandırıyor,Avrasyacılığı kandırmacaydı.Avrasyacıymış gibi davranıp, avrasyacıları tasviye ediyordu.Perinçek farkında ama gene döndü fırıldak diyecekler diye birşey yapamıyor.Periçekin partiden Ayrılanlarda,bu kadar da pişkinlik olmaz diye kızıp ayrıldılar.

 77. Bayram yılmaz

  Teşekkür ediyorum

 78. Murat Celik

  Mhp li, AKP’li, Chip li suçu buçu harekete geçmiyormuş. Nasıl harekete geçecek? Hep birlikte Whatsapp den anlaşıp Saray’ı başına mı yıkacak? !

  1. Balikci 1683

   Önce her kesimin yanlışları olduğunu kabul edecek.Sonra geçmiş yanlışlardan ders almış olarak diğer kesimlerin mâgduriyetleri için onlara destek olacak.

 79. Murat Celik

  Maddi destekte toplanıp size özel uçaklar kiralanacak. Değmezmi bu ülkenin toptan değişmesi ve temizlenmesi için kendini feda etmeye. Buyrun beyler!!

 80. Murat Celik

  Hadi anlaşın. Can Dündar’ından, M. Efe Çaman ına., Cevheri den, Adem Yavuz una, Metin yıkar, Ahmet Nesin, Doğan Ertuğrul .... toplanın ve gidin. Batı Medyasını harekete geçirin. Hadi biraz Cesaret, kenetlenin. Prof u, Doç u, Gazetecisi, Yazarı, İş adamı ... Atsınlar bin, onbin tanınmışı hapse. Hadi