Merhaba ben Haluk TATAR bu kanalda kişisel gelişim, genel kültür, yabancı dil eğitimi, web tasarımı, program eğitimleri gibi eğitimler paylaşıyorum. Bu eğitimlerin içerikleri İngilizce, Rusça, Almanca, Arapça, İspanyolca, Photoshop, After Effects, Premiere Pro, AutoCad, Word, Excel, PowerPoint ve 3000 üzeri videodan oluşmaktadır.
Her hafta 3 yeni video yüklenmektedir. Bu videoların dışında KATIL butonuna özel 2-3 video ayrıca yüklenmektedir.
Tüm videoların telif ve kullanım hakları sadece NATRON YAZILIM, Haluk TATAR ve VideoEgitim.com tarafına aittir. ASLA ve Kesinlikle hiçbir videonun izinli yada izinsiz TRlocal yada internet üzerindeki herhangi bir kanalda paylaşılmasına hak verilmemektedir. Tüm videolar sadece bu kanalda yayınlanmaktadır.

 • 100
 • 121

YORUMLAR

 1. Nida Yz

  Hocam sağolun var olun, enerjiniz süper 👍🏻

 2. Merve Öz

  Genel canlı yayınlarını özlemiştik. Teşekkürler.

 3. Aytekin Ozturk

  Yemez bi taraflari kenevire izin vermeye. Götü başkasının kucağındayken cok zor

 4. Gökhan Güvenen

  Kuantumla ilgili çok video izledim o videoların bir özeti gibiydi videonuz ama teşekkür ederim.

 5. Ayşe Nur YILDIZ

  Yeni faydalı şeyler öğrendikce ulasabildigim insanlarla paylaşmak.

 6. İLHAN A.

  abi kurban olayım 11.bölüm

 7. D K

  Bu adam ne oldu la böyle? Genele video açacakmış da genele video açmış da... Birisi de dönüp de ben kimim aga demiyor. Neyse abi hadi.

 8. mustafa kas

  eziklik öylemi oluyor ya eziklik testi mesela hiç zararlı bi alışkanlıgınız bırakmak isteyip bırakabildinizmi(3 yıldır her gün sigarayı bırakasammı diyom daha bırakıyoruma bile gelemedim içerken tiksinmeme ragmen tam bi ezigim)

 9. esin Akar

  Kara mizah, 😂’mi , 😢’mı 🤷‍♀️ bilemedim..

 10. you me

  hocam hayatı planlı yaşamak ile ilgili bir video çeker misiniz gün içinde her şeyi yapmak istiyorum fakat hiçbir şey yapamıyorum.

 11. Selma 13 yıl önce

  1-Fransızca çokk istiyorum 2 İspanyolca 3İtalyanca

 12. Hakan Hakan

  Her şey bir kenara, gençlerin kimyasal madde kullanım eğilimlerini ciddi oranda düşürecektir. Kenevirin bir uyuşturucu olduğuna inanasım gelmiyor. Uyuşmak la alakası yok, bilakis algıyı daha artıran, renkleri dahi daha canlı ve detayları net görmenizi sağlayan bir bitki. ( genel anlatımlar, aktarımlar, kullananların yorumlarının geneli ) Kenevir içip te ayılan bayılan, zombi gibi kalan, sağa sola saldıran görmedim. Bahsi geçen bu durumlar Metanfetamin, Eroin, Kokain, Bonzai, lsd, extasy vs vs gibi zehirlerin etkileridir. Bu gördüğünüz gençlik zehirli kimyasallar tarafından bu hale gelmektedir ve tüm vicdanlar bunu izlemektedir. Ama iyi bir şey, genel anlamda olumlu birşey olduğu için gücü olan, işine yaramayan bunu engellemeye devam edecektir. Emri alan dünyada tamam Efendim diyecektir. Serbest bırakmakta öyle kolay olacağını zannetmiyorum, bir defa insanlara yıllarca karalandı, kötülendi, eroinle aynı kefeye konuldu. Kim çıkıp ta "yok öyle bir şey kardeşim, sigara bile bundan kat be kat daha zehirli, serbest bırakıyorum" diyebilir ki. Marsa koloniler kurulur ama bu kenevirin kendini anlatması, aklanması nesiller alacak bir süreçtir artık. Keşke insanlığın daha sakin, daha duygusal, daha detaycı ilişkiler kurabildiği iklimler olabilseydi. İnsanlık çok şeyi kaçırdı maalesef, dünyanın toparlanması uzun ve çok zor bir süreç artık. Yaratıcının ikramı, şifası olan bir hediyeyi bile yine yaratıcı adına Günah sayan insanlık yüzünden yok olan onca tür hayvan ve bitkinin günahıda yine insanlığın boynun borcudur, o sokaklarda, zombiye dönmüş sallanan, sağa sola saldıran gençlerin günahıda... Ülkemizin bu konuyu artık ciddi olarak masaya yatırması ile umarım cesaretli ve planlı adımlar atılır umarım. Yalnızca sanayi, ürün, üretim değil sağlık alanındada kaç hastalığa iyi geliyor, destek oluyor bir araştırılsın. Yüzden fazla hastalığa temas edebilen hazine... Herşey gibi bu konuyuda Allah'a havale ediyorum.

 13. World History

  Merhaba Haluk Bey , bu ingilizce eğitiminin başlarında nasıl çalışacağımıza dair video paylaşmışsınız. Her gün günde 10 tane yeni 10 tane de dün çalıştığınız eski dersleri tekrar edin 2 saat yapar diyorsunuz da , bende 4 yeni 4 eski ders 4-5 saat yapıyor , bu duruma ne diyeceksiniz

 14. Ramazan Keçeli

  Para nerde?........ Leptop nerde?......... Para nerde?........ Leptop nerde?....... Para nerde? Organize işler aklıma geldi bide şarkısı vardı organize işler bunlar içimize işler bunlar

 15. MEDİNE KAZANÇ

  Hocam herzamanki gibi mükemmelsiniz😉.

 16. Ahmet Gün

  Merküri merk mörk mirk

 17. Kadir Canlı

  Hocam lütfen genele açık canlı yayınlara devam edin.

 18. Kürşat SuTiGiN ŞuTiGiN

  Şu bekçi olayı gerçekten çok doğru

 19. Cemil TURAÇ

  Hocam her hafta istiyoruz bundannnn

 20. Sadık Ertürk

  Dolar mı almak mantıklı yoksa altın mı

  1. Emre Baskın

   Altin al ama suan cok yuksek 470 lere dusurse al diyecem ama oda imkansiz gibi duruyor

 21. Yeşim Dorlay

  Son örnekte arabayı diyor. The car olmayacak mı acaba...

 22. Kürşat SuTiGiN ŞuTiGiN

  geçen sene 40 a satılan eski arabalar simdi 100 e satılıyor ev fiyatları zaten uçmuş onları demeye bile gerek yok ama olsun ekonomimiz çok iyimiş öyle diyor enişte bey

 23. Abdurrahman Çayırlı

  Bu dislayk atanlar ne yaşıyo acaba

 24. Carsamia

  Kiziyorsun haklisin Kardesim cok da haklisin akli beyni vicdani merhameti olan herkes kiziyor. Hani bir kissa var Kuranda Allahim aramizdaki bu korkaklar,beyinsizler yuzunden mi bize azap edeceksin diyorlar bir yerde bizim de durumumuz ordaki gibi galiba.

 25. Işıl Özcan

  Haluk bey, sizi takip ediyorum. Yaşım 64 ben de yapabilir iyim.

 26. Taruk Mimet

  Offf offf

 27. furkan arslan

  01:34 u beybi

 28. Menderes Bakır

  Çözüm için bilgi sahibi olmalı bize doğru bilgi sunduğunuz için teşekkürler.

 29. Özgür Gümüş

  Arkadaslar Haluk abi ne zaman inceler acaba attigimiz videoları bilginiz varmı ? Biri cevap verirse sevinirim.

 30. Hudaynazar Hudaynazarov

  Merhaba hocam, bugün Instagram'da soru sormuşsunuz, "neden abonesin?" diye. Yaklaşık iki buçuk sene önce abone oldum. Kişisel gelişim videolarınız, tarih, dünyayı kim yönetiyor, nasıl zengin oldular, çin japon gibi serileri izlediğim de kendimi güncellenmiş gibi hissediyordum. Arkadaşlarımla çoğu konuda tartışa biliyordum. Çok şey öğrendim sizden. Her cümleniz derin manası vardı. (Şuan yok demiyorum, lütfen yanlış anlamayın) Benim hocam Haluk Tatar diye WhatsApp durumlarda videolarınızı paylaşıyordum (eskiden). Şuan kişisel gelişim videolarınız yok demiyorum var ama eski tadı yok. Tabi katıla özel eğitim setlerini yüklüyorsunuz teşekkür ederim. Altın abone yim ve onlardan da çok şey öğrendim. *Bu arada bunları affınıza sığınarak söylüyorum* Çok cahilim ve sizi eleştirmek benim hattım değildir. Sordunuz o yüzden çınlıyorum. Üzür dileyerek söylüyorum gündem videolarınızı eskiden yaptığınız gibi hafta da bir kere yapsanız çok daha iyi olurdu ( tabi ki bunu söylemem tamamen bencillik). Ya kardeşim istemiyorsan izleme canlı yayınları diyenler olur ve haklılar ama esrara bağımlılık gibi tek tek izlemezsem bişey eksik gibi oluyor.

 31. Enes Nahit Akgün

  7:05 bug 😕😕😕yemek içmek😕😕😕

 32. Samet

  Hocam yerli zannettigimiz ama yabancılara satılan yerli mallarımiz hakkında video yapabilir misin mesela içim süt gıdaları Fransız bir firmaya satılmış ak gıda olarak yeni duydum bunun gibi bir sürü var

 33. Enes Altun

  Babamla konuşurken utanıyorum Aslında sadece babada değil söz sahibi olan değerli kişilerden

 34. Uğur ŞAHİN

  Hocam Son Canlı Yayın adı altında Genele video çıkmıştınız daha önce! Bence çok özel durumlar haricinde genele açmayın canlı yayınları. Valla size bir zararı dokunacak diye korkuyorum.

 35. Abdüssamet Kosif

  Hocam konuk olarak Abdurrahman Dilipakı çağırırmısınız ? Destekleyinde görsün.

 36. Suat Senses

  Bir söylermisin . M. Kemal var olan ordusunu Filistin cephesinde neden tek kurşun atmadan terk etti.

 37. samet SARIYILMAZ

  videoların önce resimlerine bakarım bu resme bakınca ismini okumadım ismini okuyunca Hocamın canlı yayınıymış :D

 38. Abdurrahman YURDAER

  💙

 39. Sara Sadıqova

  5 dakika çekti eskiden çok matamatikle uğraşırdım ve şimdikinden iyi düşünürdüm

 40. TAMER MERT Ci

  Ben sizin bir kaç videonuzu izledim şimdi kim olduğunuzu öğrenmek istedim fikirlerinizi beğeniyorum ve destekliyorum. Sizi tanımak güzel

 41. Kaya Ertuğrul

  Hocam Merhaba Size Bir Sorum Olacak Bu İBS Hastalığı İle İlgili Cevap Verebilirseniz Sevinirim

 42. İsmail Oturgan

  Yayın süperdi hocam

 43. Bartu King

  Ben alfa mışım mutlu oldum

 44. okan KARGIN

  2020 nin sonlarindan yaziyorum. Artik o paralara hosting alinmiyor ve güncel dolar 8,30 ! Hade eyv...

 45. Seda Ekinci

  Hocam yatırım tavsiyesi değil diyorsunuz ama kim hangi parayla bu kurlara yatırı yapabilir ki bu saatten sonra aldığımız parayla karnımızı doyurursak şükür bizim yatırım yapabileceğimiz gibi bir piyasa veya cebimiz yok maalesef. Artık düğünde çeyrek takmaya kredi çekilse yeridir.

  1. Sadık Ertürk

   Altin mi almak mantikli yoksa dolar mı

  2. Seda Ekinci

   Yani SPK meraklanmasın halkın yatırım yapmasını kökten engellediler zaten bu saatten sonra ancak Cengiz İnşaat yatırım yapar ona yapsınlar bu uyarıları..

 46. Soliwa Tc

  Atatürk,güçlü liderler güçlü devletler inşa eder ama Atatürk saygılı bir millet yetiştirir

 47. Ōkami Senpai

  -130 çıktı. Sanki fazla bir özgüven depolanması var bende :D

 48. Mehmet Özerli

  “Keşke patlayıcı koyup yıksalardı yerine cengiz inşaat bir şeyler yapardı” Çok iyisin haluk hocam

 49. tolunay ardıç

  Hocam teşşekkürler, emeğinize sağlık.

 50. Yin və Yanq

  Merhaba. “KATIL” butonu nedir, ne işe yarıyor ve şuan neden yok bir bilgisi olan var mı? Bazı videolar açılmıyor. Katılmak gerekmiş.

  1. Esra Doğan

   @Yin və Yanq rica ederim

  2. Yin və Yanq

   @Esra Doğan Teşekkürler 😊

  3. Esra Doğan

   Katıl butonu gümüş, altın ve elmas abonelere özel seviyelerle özel eğitimleri içerisin de barındıran bir sistem aslında belirli bir ücret karşılığında üye oluyorsun ve bu eğitimlerden faydalanıyorsun gümüş 5 TL,altın 15 TL ve elmas 30 TL aslında verdiğin paralardan sadece sen faydalanmıyorsun bursa ihtiyaç duyan öğrencilere bir nevi yardımda buluyorsun hoca bu paralarla öğrenci okutuyor eğer sende yardım etmek istersen ve eğitimlerde faydalanmak istersen Haluk Tatar sayfasında ki KATIL butonuna basıp üye olabilirsin üye olmadan önce sana zaten açıklama metninde neler olduğu bu üyelik sayesinde ne gibi farkların olduğu anlatılıyor eğer Katıl butonunu bulamazsan Haluk hocanın başka videolarının altında direk yönlendirmeli linkte mevcut 😇

 51. HayranTR

  Haluk abi kendini üzme boşuna buğday şart değil pasta yeriz. gerekirse de aç kalırız ama o ayfonu alırız vazgeçmeyiz. Asıl sen hakkını helal et Haluk abi. Ağzına sağlık. 1 saatlik kamu spotu olmuş

 52. Özer Şimşek

  Yol yabdı (!)

 53. Yusuf Şentürk

  Ücretsiz bi şekilde yol gösterdiğin için teşekkürler hocam.

 54. Selim ŞANLI

  Abi sana nasıl ulaşabilrim

  1. Selim ŞANLI

   @HayranTR bu çok saçma bir yöntem ...

  2. Selim ŞANLI

   Mail atıyorum ama cevap alamıyorum hiç rica etsem cevap verir misinizzz

 55. Efe Özkoyuncu

  Özlemişiz

 56. Can Korkmaz

  Abi madem böyle harika bir bitki var neden anlatmıyorsun daha önce bastım hemen likeyi

 57. A.Oğuz

  Her dediğimiz haklı hocam, hayırlısı inşallah😐

 58. emre zambak

  Hocam konuşamazlar yasak varmış sağlıkçılara da hasteneler maalesef dolu corona ile.

 59. aydın acar

  Hocam alıştık sana 🤗özlüyoruz biz geneliler seni çok seviyoruz😘 arada birde olsa canlı yapalım bea

 60. Amhai FisseSlayer

  abim sen bi keyif çayı iç

 61. Enes YC

  Dolar oldu 9

 62. Yusuf Bera Yaman

  hocam bu 2 3 yıl sonrada devam edermi ben katılmak istiyorum ama zamanım yok

 63. Çayan Genç

  Большое спасибо было очень полезно видео

 64. Mühendis Adayı

  Utangaçlıkla birlikte göz temasıda kuramıyorum

 65. Robert b. cialdini

  Bizimkiler Ankara'da yalakalikla meskul

 66. İbrahim Turkan

  Hocam siz sanırım iyi parti ye oy vericeksiniz

  1. Erdem Dinçer

   @Haluk TATAR ayda bir veya 2 haftada bir genele böyle yayınlar açacakmısınız yanıtlarsanız sevinirim

  2. İbrahim Turkan

   Özür dilerim hocam bidaha yapmam

  3. Haluk TATAR

   Çirkin bir yöntem!

  4. İbrahim Turkan

   Hocam amacım sizinle konuşmaktı hocam çin iç savaşını Mao zedong devrimini anlatırmısın aynı şekilde Mao zedong dönemini anlatırmısınız

  5. Haluk TATAR

   Hayır kardeşim yayınları dinlersen parti desteklemediğimi bilirsin

 67. Serhat Varli

  18:46 guneyimizde bir teror devleti kurulmasina asla izin vermeyiz diyordun. hayirdir ne oldu?

 68. CGC

  Arkanızdaki kaplan resmi Kaplan! Kaplan! kitabının kapağındaki resme çok benziyor oradan esinlenerek mi yaptırdınız ayrıca Kitap için çok güzel anlamı var ."Duygularınızı ne zaman gerektiğinden fazla belirtirseniz ya da yaşarsanız zayıf yönleriniz kötü taraflarınız ortaya çıkar "

 69. Yusuf Bera Yaman

  eskiden oyun kanalım vardı 1 2 yıl uğraştım max 200 aboneye çıktım sonra bu iş olamaz diyip bıraktım keşke bu program 2 3 yıl önce olsaydı hiç düşünmeden katılırdım ama zamanım yok olsa yine katılırım ama yks ye çalışmak zorundayım çok güzel bir şans kaçırmayın bence

 70. hayrettin topppunar

  Helal doğru dürüst haluk abi yine yollarda

 71. Seira

  Emeğinize sağlık🍀💙

 72. FUTBOL YORUMCUSU TVX

  arada bir tekrarla unutmayız..hocam

 73. oktay cici

  2 patates yüzünden bizi mahrum bıraktın hoca yayınlardan Alacağın olsun 😀😀😀😀

 74. Pervin Mosu

  Ben ezik deilim 😀

 75. Robert b. cialdini

  SPK nedir hocam .