DEUTSCHE WELLE TÜRKÇE Servisi'nin hazırladığı, Almanya, Avrupa ve dünya genelinden ilginç konulara yer verilen videoları bu kanalda bulabilirsiniz.

 • 30
 • 171 492 625

YORUMLAR

 1. Ozland

  17:50 Nevsin seviyoruz seni de Allah rizasi icin sacmalama gozunu seveyim ya.. ne alakasi var.. adam acik net acikladi bi de..

 2. GİTAR PEDAL & AMFİ

  Müzisyenlerin işsizlikten intihar ettiği bir ortamda bir siyasetcinin yardım yerine eline saz alıp devlet imkanlarını ve makamının imkanlarını kullanarak star olma çabalarına yardım eden değerli saray kompozitörü Erkan Oğur üstadı kutlarım

 3. Entao Lu

  )))__American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 4. Entao Lu

  +)_)_American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 5. Entao Lu

  ))_+)American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 6. Entao Lu

  ___)American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 7. Entao Lu

  _+___American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 8. Entao Lu

  __++++American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 9. Entao Lu

  __++American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 10. Entao Lu

  +++__American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 11. Entao Lu

  @~~!American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 12. Entao Lu

  ~~~~!American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 13. Entao Lu

  `!!~American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 14. Entao Lu

  ~~~~American virus /American AIDS /American flu covid-19 originated in the United States. Two virus leaks occurred in the Fort Detrick Biolab in the U.S. in 2019, and the United States virus infected the world.Americans are trying to hide the truth Influenza comes from the United States, AIDS comes from the United States,covid-19 come from the United States.

 15. Emre Gökmenoğlu

  Türkiye’nin yaptığı Azez devlet hastanesine yer verilmemesi düşündürücü.

 16. Nurullah SAÇAKLI

  Haluk ılımlı yaklaştıkça Nevşin gereksiz yere bir tarafa çekip zorla eleştirtmeye teşfik ediyor. Sanki eline ne geçecek

 17. roket pilotu

  gönlümüzün sanatçısı 💙💙💙👌👌

 18. Jan Kanje

  Adam diyor ki ben bir yardım derneği yönetiyorum. Her kesimden insan hem üye olarak bünyemde hem yardım talep ediyor. Adama hala ısrarla hükümetle aran iyi mi, muhalefetle nasıl, Boğaziçi'ne niye gitmedin... Bu memlekette valla hayır yapmaktan bile usandırırlar insanı.

 19. a a

  Türkiyenin bu konuda maşallahı var elini kolunu salla gir çık. Ortadoğu'nun her yerinden insan var denetleyen yok koca otobüsler ile doğudan bin edirnede in.

 20. Tunahan Kolay

  👍

 21. mehmet Gk

  Cahillik bir toplumu ne hallere getiriyor

 22. özgür şirzat demir

  Avrupa Birliğinin başını Almanya çekiyor hem siyasi olarak hem de insani yardım yapın Avrupa olarak da insanlığinizi görelim.

 23. Sinan B.

  Gitarı çalıp söylemeye başlayınca çocukluğuma döndüm... Çok iyi olmasa bile daha güzel günlerdi...

 24. Munise Demirdas

  Niye acaba?? Önce kendi üstünde denesin aşılarınız yerin dibine batsın inşallah

 25. Abdülkadir Bayındır

  Irak ve Suriye yakın coğrafya olarak mahvettiler...müslümanlar özellikle Araplar ve Kürtler acilen kendine gelip kimsenin maşası olmamalı...İran'da tabi çok etkin ama o biraz ümitsiz vaka gibi...adamların misyonu fitnelik...çook çocuk politikası değil çook eğitimli ve parlak nesiller politikası...birbirimizin toprağına kanına göz dikeceğimize gidelim Amerika'ya..yeni bir dünya hiç İslam girmemiş....hakkımız var o topraklarda oralar dünya insanlarının..hristyan misyonerler işgal etmiş...bizlerinde oralarda hakkı varr

  1. Ali

   Türkiyede 50 adet nato üssü var.bu işin arabı kürdü yok.topyekün cpgrafya birbirine kırdırılıyor yunan türk sorunu var ege ve izmirden kaynaklı.sanki cpgrafyanın huzura ermesini engelleyen araplarmış gibi .oh ne güzel başarısızlıklarımız için günah keçisi.sen ne yaptın bölgesel barış içinde araba ona buna akıl veriyon.türkiye petrol için ordadır demedimi milletvekili.yaw bırakın bu işler karşınızda sanki beyni yokmuş gibi davranmayın insanlara

 26. yusuf kaya

  Tabi kokain çek devlet adamı ol saat 6-7 de kalk paşasın sen ya beni kaldırırısım şimdi ortadan kaldır biz baş kaldırmazsak kimse kaldırmaz yaşlılar yüzünden şuanda sefil haldeyiz zamanında100 tl ile evin bütün kahvaltılığını alırken şuan aç kalıyorsun hakkımızı helal etmiyorum biz susarsak ilerde çocuklarımızda sefil olucak allah zalime zülm edene göz yuman da zalimdir demiş

 27. yusuf kaya

  Biz esrar içip denetim alıp hastane yollarında sürünüyoruz esrarı yasaklayıp piyasaya kimyasal madde sürüyorlar herkes eroine düşüyor adam da ceza bile almasın olum hakkımızı yiyen herkesin allah bin bir türlü belasını versin

 28. mehmet doğrusöz

  Bunlar Esad yanlısı Suriyeliler, bizi terörü desteklemekle itham ediyorlar hele bak hele

 29. Mufy de Vlog

  DW BND ve Israil e çalışan yalancı haberci çöplüğüdür

 30. İbrahim Özkul

  Yalan doğrudan daha çabuk yayılır Haluk abi.

 31. Mufy de Vlog

  Mike Rothschild le Covid 19 patentini yapan Richard Rothschild le kan bağı varmı?

 32. galaxy defteri

  ANADOLU ROCK ÖLÜYOR MU KONUSU GEÇTİ DE HOLLANDADAN "ALTIN GÜN" DİYE Bİ GRUP ÇIKTI.. BİLDİĞİMİZ TÜRKÜLERİ ÇOK GÜZEL ARANJELERLE YENİDEN YORUMLUYORLAR.. VE GRAMMY ADAYI BİLE OLMUŞLAR... TÜRKYİEDE HİÇ BİLİNMİYOR.. ZATEN TRlocal DAKİ KONSER VİDEOLARINI FİLAN HEP AVRUPA KANALLARI PAYLAŞIYOR..

 33. Cuneyt Karaca

  Kendi ülkesine hain olan hiç bir ülkeye ait olmaz

 34. Çin Seddi

  Anlattıklarınızın hepsini 15 yaşında ki çocuk bile biliyor geri zekalılar, bilinmeyen şeyleri anlatın mesela nft'den nasıl para kazanıyorsun? Ve o kazandığın kripto para mıdır sanal para mıdır herneyse onu nasıl gerçek paraya çevirip cebine atıyorsun? Bunları anlatın da millet bilsin.

 35. Jonas Knife

  Ezidiler şeytanı meşrulaştırmaya çalışan bir toplumdur! Onlara göre şeytana haksızlık yapıldı ve şeytanın insanlardan üstün olduklarına inanıyorlar! Tavuz kuşunun onlar İçin önemi, şeytanı kamufle ettiği için ve yılanın onlar İçin önemi şeytanı ağzında sakladığı İçin! Bu iki hayvan figürü onlar İçin kutsal! Ayrıca bu toplum Yunus peygambere inanıyorlar ve balık yemek yada avlamak onlar İçin hoş karşılanan bir şey değil! Yani sanırım Yunus peygamber zamanında ninova halkının yerli halkı sanırım Yezidiler idi ve peygamberi nesiller bir sonraki nesile yanlış aktardı! Allah ıslah etsin amin 🤲🏻

 36. BALIK AV MERA 0

  Tarih i bulmak tarih i bilmek iyidir ama bir ağaçtan yada yatırdan dilek dilemek te ahmak lıktır .

 37. Mike James

  Nevşin mengü kutuplaştirmaya devam et sen ! Yazık gerçekten

 38. Ömür Çelik

  Ataturk 1938'de intikal etmisti ebedediyete yalnız 😈😈😈 Ne gordu acaba 😈😈😈

 39. Bekir Aya

  Dünyada ne bulduk ki marsta bulalım

 40. Onur Kurnaz

  19:40 Haluk Levent o kadar Twitter adamı ki 'sevgili Nevşin' diyeceğine 'sevgili mention' diyor.

 41. • Chucky

  Şuan türkiye topraklarında öyle tarihi yerler var ki belki hergün basıp geçiyoruz o yerlerden.

 42. • Chucky

  Merak ettim hititçe bilen falan insanlarda var mıdır türkiye de.. belki vardır.

 43. Matt Max

  Haluk levend benim mahalemin adamidir adanaliyiz adam gibi adam haluk abim

 44. Veysel KARAKAŞ

  Nevsin soguk biri sanki

 45. velaj0

  aferim la muhalefet, 20 yılda ilk defa adam akıllı bir iş yapıyorsun.

 46. Mustafa Turgut

  Ulan bu insanların aşıya ihtiyacı mı var kanlı ellerinizi bu masumlara sürmeyin

 47. CHRİST. 66

  Thank you for the video.

 48. yourself

  Şovcu bu adam şovcu

 49. mehmet buluş

  En kaliteli gazeteci ve en iyi sanatçı

 50. mehmet buluş

  Bu ülkede en saygı duyulaçak sanatçı ve yaşarken kıymetini bilmek lazım

 51. Harun FİDAN

  Sorumlu devlettir en baştan bir çok ülkede yuzlerce insan ölürken yurtdisi yasağı koymayışımızı şoklar içinde seyrediyordum.. Sonra ilk vaka açıklandı kontrol altında dediler yine yasak konmadı, sonra vakalar şehir şehir ceyran etmeye başladı vakalar 100 lere binlere ulaştı tam kapanma olamaz dediler, ekonomi dediler ben yine şoklardayım. sen baştan koy yasağını kapan kuzey kore, Küba gibi bi temizlen. Ilk başta yapmadın bare sonradan yap onuda yapmadılar. şimdi ne oldu ekonomi daha mı iyi oldu, insanlar can çekişti can verdi işsiz kaldı psikolojileri bozuldu. Sırf yurtdisi yasağını koymadiklari için. bu kadarmi zordu yada tam kapanma bu kadar mı zordu. İlk hafta sonu yasağıni bile kontrolsüz bi sekilde yaptılar. millet galeyana geldi alışveriş icin sokağa fırladı virüs daha cok artti. Olay orda patladı zaten. Yasak koyucani 2 3 gun onceden bildirseydin millet ona göre sakin sakin alışverişni ihtiyacını karşılasa daha iyi değilmiydi.? Yani uzun lafın kısası ekonomik kaygılardan dolayı kısmi alınan önlemler daha cok ekonomik kayba ve can kaybına neden oldu. Sonuç korona sürecinde övünecek ülke olabilirdik. Yani kardeşim aynı şeyi eyi dicem ama komşu ulkemizde bile günde 100 kisi ölürken dünyanın tamamına yakına yayilmisken biz ne diye yurtdisindan insan getirdik. sonuç belli işte göz göre göre insanlar can verdi resmen.

 52. Yurtiçi TV

  Modern futbol da Tarık çamdal gibi adamlar mesela Gs ye maliyeti maç başı primlerle bonservisiyle birlikte yaklasik 12 milyon euro gs ye zarar ettirdi 42 maç oynamış 0 gol 0 asist... şimdi asgari ücrete oynuyor :)

 53. Tanseli

  Helal olsun 👏👏👏👏👏❤️

 54. asya asia

  hiçbir aşıya güvenmiyorum asla!!

 55. Dincer Ozdemir

  Cilt kanserinden insan ömrü 20 yılı geçmez bu nedenle dünya da yaşamaya devam..

 56. Taylan Bakır

  17:50 kariyerindeki en anlamsiz soru olabilir bu ya.

 57. Ceren Koc

  “İnsanlık ağacının kırılmış dalıyız biz.” Zülfü Livaneli

 58. Metin Barut

  Adam gibi adamsin,bagis yapmak istiyorum ama birtürlü giremiyorum

 59. ahmet özmüş

  Mevlüt Çavuşoğlu videosundan sonra karşıma çıktı bu video. Mevlüt Çavuşoğlu'na konuşması için bu kadar müsade etmiyor.

 60. ANtony Mer

  Dokunulmazlıklarını kaldırırlarsa hiç üzülmem çünkü hdp nin fezlekesi CHP nin sorumluluğu

 61. ANtony Mer

  Sorsalar ne olacakki

 62. hikuley

  Adam gariban babası.

 63. Görünür Bilim

  Ya bu 128 milyar doların kaynağı ne? Muhalefet neye güvenerek eleştiri yapıyo? nereden öğrenebiliriz? Merkez Bankasının resmi basımında var mı bu?

 64. ahmet özmüş

  Moderatör resmen akıllara durgunluk verecek derecede ayarsız ve dinlemeden cevapları anlamak istemeden programı sunmuş. Konuşanı ve konuşulanı anlamak istemiyor bu rahatsızlık verici. Açık görüşlü, tarafsız ve empati yaparak konuşmak çok zor tüm insanlık için.

 65. Hüseyin Maviş

  Emeğinize sağlık.

 66. Erhan Çelik

  Manşet: Haluk Levent'e balans ayarı

 67. Just beta

  ATATÜRK'ÜN DE DEDİĞİ GİBİ İSTİKBAL GÖKLERDEDİR T.C. Mustafa Kemal Atatürk

 68. Boшa kош

  Klasik kapitalist sistem 😉 Che Guevara Bazıları lüks arabaya binsin diye birkaç çocuk aç gezmeli maalesef kapitalist bu demek Fidel castro

 69. ozan

  Ortaya karışık bir Haluk Levent...

 70. Boшa kош

  İstediği kadar uğraşsınlar Surileri geçemezler üreme konusunda 😀

 71. Futbool Menager

  Ak Parti CHP HDP Ne Farkı Var Bu Siyasetçilerinin Lider Olma Güç Açlığı ülkemize Düşmanların vermediği zararı veriyor ATATÜRK KEŞKE ARAMIZDA OLSAYDI 🥺😢🇹🇷

 72. Hasan YAŞAR

  bu videoları laf olsun diyemı yapıyorsunuz.... renk katsın diyemi yapıyorsunuz hangi yüz yılda yaşıyorsunuz... kendiniz inanıyormusunuz... öncelikle bakış açılarınızı değiştirin insanlığa tepeden bir bakış açısıyla bakarak milleti insanları salak yerine koyma gizemi katmayın... adam gibi videolar hazırlayında balıklarda inansın...

 73. Osman Malinda

  Bu kadar sabırlı bir adam görmedim

 74. Agac Ekelim

  Issizlik sorunu sadece ulkemizde yok.ingilteredeyim uc gorumcemde burdaki universteleri bitirmelerine ragmen is bulamadilar.biri avukatlik mezunuydu torpille bi yerde is buldu orda rahat edemedi evlendi o ara canta satiyorlar internet ustu,biri medya mezunuydu is bulamadi burda o kadarda sosyal oldugu halde,digeri iktisat mezunuydu en sonunda bi dukkan acti ordan para biriktirdi.yani devletten bisey beklemek yerine kendi isinizi kurma yollarina bakin derim.

 75. Gizem Yenikler

  Çok güzeldi emeğinize sağlık ilgiyle dinledik Haluk Levent seviyoruz bravo.

 76. tolga tarkan ölmez

  Vassaf moderniteyi reddediyor aslinda. Ben de reddediyorum.

 77. Tim Brusk

  SLM güzel ülkemin güzel insanları👍👏👏🌷

 78. Alp

  Fransızca anlayıp altyazıya ihtiyaç duymamak çok güzel bir his.

 79. metehan ha

  nevşin çok gıcık. adam düzgünce anlatıyor hükümete karşı değil misin? muhalefet olmak eleştirmek illa hükümet karşıtlığımı yada bir taraf olmak mı gerekir. bence bu kadın bu kanala yakışmıyor. kalitesi yetmiyor bence bu kuruluşa.

 80. Tillke Rohkea

  chpnin başında gerçek bir lider olsaydı şimdiye kadar 10 kere meclisten çekilip hakkını milletle beraber aramaya giderdi. 2 gün geçmez yapay gündemin peşine düşer gibi geliyor. şimdi akp çıkıp biz o parayı halka harcadık diyecek, bu da çıkacak "böyle bir şey olabilir mi" diyecek ve oturacak